Stress management training bedrijven
Heb je een (beginnende) leidinggevende functie en ervaar je regelmatig stress bij jezelf en bij andere collega’s op de werkvloer? Merk je dat niet iedereen weet of hij of zij aan de verwachtingen voldoet en de juiste keuzes maakt? Met stress management training vinden jullie de rust en ontspanning op de werkvloer terug.
In deze cursus leren jullie om contact te leggen met je échte gevoel en met het gevoel van elkaar. Om naar je lichaam te luisteren en je ademhaling beter te controleren. En om elkaar beter te begrijpen om op die manier stress weg te nemen bij de ander. De stress management is daarom bij uitstek geschikt voor groepen werknemers binnen bedrijven. Samen gaan jullie voor meer werkgeluk.
Zoveel ‘moeten’ doen
Als je merkt dat er op de werkvloer een cultuur heerst van ‘we moeten nog dit en dat doen’, waardoor er een gestrest gevoel ontstaat, dan is het tijd voor verandering. Stress leidt tot een vermindering van concentratie en kan op termijn zelfs zorgen voor depressies en burn-out. Jij als leidinggevende weet maar al te goed dat het beter is om dat te voorkomen. Tijd om actie te ondernemen.
Vind de balans terug
Tijdens mijn stress management training vinden jullie samen de balans weer terug. Stress wordt omgezet in energie, zodat jullie er weer vol tegenaan kunnen en contact maken met jullie gevoel. Zo maken jullie keuzes waar jullie achter staan, zonder je te laten leiden door nervositeit en onzekerheid. En dat komt de algehele productiviteit ten goede.
Voor ieder niveau
Zet jij als beslisser deze stap naar meer rust op de werkvloer? De training is geschikt voor bedrijven, op ieder niveau. Voor directeuren, managers en leidinggevenden, HR en iedere andere werknemer die er baat bij heeft. In een groep van maximaal 15 personen gaan we aan de slag met diverse (adem)technieken, waarbij jullie de rust vinden om weer de verbinding aan te gaan met jezelf en met elkaar. Om stress om te zetten in gerichte keuzes, kracht en effectiviteit.
Draagvlak, rust en succes
Jij weet als (startend) leidinggevende dat het maar al te belangrijk is om te zorgen voor een gezonde werksfeer. Een omgeving waarin iedereen trots op zichzelf kan zijn en met een voldaan gevoel naar huis gaat. Een werkdag waarin iedereen zin heeft, zonder die nacht te hebben gepiekerd over keuzes die gemaakt moeten worden.
Met de stress management training voor groepen werken we aan een betere conditie op fysiek, emotioneel en mentaal gebied. Minder stress, meer geluk. Hart en hoofd in balans. Neem nu contact met me op bij interesse voor deze groepstraining.
Interesse of meer informatie?
Dit zeggen anderen over het programma
“De samenwerking met Sylvia is erg prettig. Als persoon heeft ze een geweldige mix van intelligentie en gevoel. Ze neemt je mee naar de kern, waardoor haar coaching sessies echt effectief waren. Ik zie en voel het nu als ondernemer en leider écht. Sylvia heeft mij en mijn team dichter bij elkaar gebracht door onder andere te helpen met het opstellen én naleven van onze visie, missie en normen en waarden. Zij heeft mij persoonlijk gecoacht hoe ik hierbij zelf als leider een krachtige persoonlijke bijdrage kan leveren. Ik heb ervaren dat de door haar ontwikkelde technieken en methoden werken. Zowel ik als mijn team gaan dit nu verder uitbouwen.”
“Onlangs heb ik met Sylvia samen mogen werken. Dit was voor mij in één woord omschreven ‘fantastisch’. Binnen een paar weken stond ik heel anders in mijn werk en in het leven. Ik vond de balans terug tussen werk en privé en was al snel van mijn dagelijkse hoofdpijn af. Omdat ik nu weet wat echt belangrijk is voor mij, maak ik andere keuzes en laat ik meer van mezelf zien. Ik ben een andere man geworden voor mijn gezin thuis en een betere leider. Sylvia, bedankt dat je mij geholpen hebt in deze prachtige leiderschapsreis!
Ik ben Sylvia Bruning, die me deze periode heeft gecoacht en geïnspireerd, enorm dankbaar. Zij heeft mijn innerlijke criticus leren ontmaskeren, mijn angsten laten zien, mijn talenten leren benoemen en passies laten ervaren. Zij heeft de leider met lef in mij naar boven gehaald! Ik gun het iedereen een leider met lef te zijn, geloof het niet, maar ervaar het.”