Training Coachend Leiderschap
Als ondernemer, manager of leidinggevende werk je hard. Om je eigen bedrijf uit te bouwen of om je team optimaal te laten functioneren. Het is verleidelijk om zo hard te werken dat je onderweg het plezier verliest. Dat je moe bent. Futloos. Dat je (te) veel in je hoofd zit, maar vergeet aan jezelf te denken. Als coach voor persoonlijke ontwikkeling en groei help ik je de regie in je leven weer terug te krijgen, zodat je zowel thuis als op het werk weer de beste versie van jezelf kunt zien. Iedere dag opnieuw.
Tijdens de Coachend Leiderschap Training leer je onder andere:
- je eigen coachende leiderschapsstijl ontwikkelen
- anderen inspireren en motiveren
- constructieve feedback geven
- zelfsturende teams maken en taken delegeren
- meer rust in je hoofd creëren, zodat je zelf meer energie en plezier beleeft
Brochure van de training
AUTHENTIEK LEIDERSCHAP!
Over coach Sylvia Bruning
Ik ben Sylvia Bruning. Auteur, spreker en trainer op het gebied van situationeel leidinggeven, coaching en persoonlijk leiderschap. Ik geef trainingen op basis van een eigen CARE, SHARE & DARE methodiek. Een bewezen effectieve methode gebaseerd op situaties uit de praktijk – en niet op theoretische managementboeken. Tijdens trainingen geef ik managers, leidinggevenden en ondernemers oefeningen, sturing en tips waarmee ze de coachende leider worden die ze willen zijn.
Coachend Leiderschap Trainingen
Je kunt de programma’s op diverse manieren volgen. Gewoon op een manier die bij je past: online op je eigen tempo, met live trainingen of als VIP met 1-op-1 coaching van jouw eigen coach voor persoonlijke ontwikkeling en groei.
Online training
Tijdens de online training krijg je toegang tot de Leid met Lef Academie. Je kunt daar het hele programma op je eigen tempo volgen. Gedurende 18 weken ontvang je wekelijks nieuwe lessen en oefeningen met elke maand een Q&A sessie om antwoord te krijgen op al je vragen.
Investering: € 1297,- ex BTW
Live programma
Het live programma omvat alles van de online training: toegang tot de Leid met Lef Academie, wekelijkse oefeningen, een maandelijkse Q&A én 4 dagen live training (klassikaal) met de andere deelnemers. Hiermee leer je doorgaans nog sneller en beter coachend leidinggeven.
Investering: € 2497,- ex BTW
VIP Coaching
Met het VIP Coachingsprogramma haal je het maximale uit de Coachend Leiderschap Training. Naast het online programma en de klassikale trainingen nemen we namelijk ook de tijd om jouw persoonlijke wensen, doelen en voortgang te bespreken. Zo weet je zeker dat de training naadloos aansluit op de kwesties en thema’s die spelen bij jou en je organisatie.
Investering: € 3997,- ex BTW
Meer informatie?
Wil je meer weten over de training Coachend Leiderschap, over de programma’s of over de mogelijkheden voor jou en je team? Bel, mail of vul het contactformulier en ik vertel je er graag meer over. Helemaal vrijblijvend natuurlijk!
Dit zeggen anderen over het programma

“De training heeft me echt super veel gebracht. Ik ben dichtbij mezelf gekomen, doordat mijn hoofd, hart en buik meer aligned zijn. Dit betekent dat ik meer gebruik maak van mijn intuïtie. Ik krijg veel meer ingevingen die kloppen bij wat ik aan doen ben momenteel. Bovendien ben ik dichterbij mijn eigen verlangen gekomen. Ik weet nu wat ik echt graag wil doen. Persoonlijk vind ik dit heel spannend, want dit heeft te maken met het opstarten van een eigen onderneming/academie in de toekomst.
Inmiddels weet ik hoe ik dat kritische stemmetje in mijn hoofd zachter kan zetten of kan negeren. Ik ga nu sneller dingen doen die ik voorheen lastig vond en daardoor merk ik dat ik sterker word. Dat is echt supergaaf! Als ik geef niet graag cijfers, maar als ik dit programma een cijfer moet geven, dan vind ik het een 10 waard! Ik heb echt mijn emotionele en mentale lef kunnen ontwikkelen. De ademhalingsoefeningen waren ook super bijzonder. Ik heb hier hierdoor echt dingen los kunnen laten en ben vrijer geworden. Ik zou iedereen aanraden om dit te gaan doen. Het is echt een cadeautje voor jezelf.”

“De training overtrof echt mijn verwachtingen. Heel jammer dat het nu voorbij is. Het is een fantastische periode geweest waarin ik veel van Sylvia geleerd heb. Het programma Authentiek Leiderschap heeft een mooie afwisseling tussen theorie, oefeningen en coaching. De theorie staat heel helder beschreven in de uitgebreide syllabus die ik ontving. Het heeft me geïnspireerd om het leven met beide handen aan te pakken en er zelf iets moois van te maken. Ik ben dichter bij mijn gevoel gekomen, zelfverzekerder geworden en heb mooie inzichten ontvangen. Alles viel op z’n plek en werd zo helder. Wauw, dank je wel! Sylvia is heel open en enthousiast. Haar energie geeft mij kracht en vertrouwen!”

De training heeft mij persoonlijk heel veel gebracht. Ik was vooral op zoek naar antwoord op de vraag: wat wil ik nu eigenlijk? In de training heb ik geleerd om eerst te kijken naar mezelf en dan pas naar voren te kijken. Dus van binnenuit naar buiten. Zowel in mijn werk als privé weet ik nu beter wat ik wil en kan ik betere keuzes maken.
De opbouw van het programma vond ik super. Eerst kijken naar jezelf en dan uiteindelijk ook meer durven en doen. En het is niet zweverig, maar heel praktisch gemaakt. Ik gebruik de inzichten en oefeningen nog steeds regelmatig.
De ademhalingsoefeningen en visualisaties waren een enorme openbaring voor me en hierdoor heb ik veel inzichten gekregen. Ik zou het programma dan ook een dikke 9 willen geven. Echt op alle vlakken ben ik gegroeid, helemaal van binnenuit.